O nas

Firefly Film Studio

Jesteśmy przyjaciółmi, których łączy wspólna pasja – film. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystko, co wychodzi spod naszych skrzydeł, wprawiało odbiorców w zachwyt.

Poznaj nas

Witaj w naszym Studio!

Firefly Film Studio to grupa filmowa działająca na terenie całej Polski. Siedziba firmy znajduje się w Zielonej Górze (woj. Lubuskie). Wykonywane przez nas produkcje zawsze cechują się niezwykłym, filmowym klimatem. W pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższej jakości obraz i krystalicznie czysty dźwięk. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

co nas wyróżnia?

Najlepszą opinią dla naszych produkcji są wywoływane w ludziach emocje. Co nas wyróżnia? Indywidualne podejście do każdego klienta, sumienność, pracowitość oraz odważne, innowacyjne pomysły. Wybierając nasz zespół, masz pewność profesjonalnie wykonanej usługi w atrakcyjnej cenie.

Dlaczego my?

Zastanawiasz się, czym się wyróżniamy? Chcesz poznać korzyści płynące ze współpracy? To nie sekret. Jesteśmy zielonogórską grupą filmową. Każdy projekt naszego autorstwa stanowi profesjonalną, dopracowaną w każdym szczególe produkcję. Na warsztat składa się nowoczesny sprzęt i oprogramowanie. Z naszych usług korzystały takie marki jak onet.pl czy FremantleMedia. Cechuje nas jakość, którą zobaczysz w każdym filmie.

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy młodym, energicznym zespołem profesjonalistów i pasjonatów. Nie boimy się trudnych zleceń. Potrzebujesz rzeczowej, przemawiającej do ludzi reklamy? Chciałbyś stworzyć teledysk przedstawiający historię? Podejmiemy się każdego wyzwania i zapewniamy, że rezultat będzie pozytywnie zaskakujący.

Nasza historia

Przygodę z kinematografią rozpoczęliśmy kilkanaście lat temu. Pasję przelewaliśmy na produkcję filmów niezależnych, co szybko przerodziło się w sposób na życie. Wieloletnie doświadczenie i wytrwałość pozwoliły nam dotrzeć do miejsca, w którym się znajdujemy. Jednak nie spoczywamy na laurach i nieustannie się rozwijamy. Od początku przyświeca nam jeden cel: zadowolony klient.

O nas - doświadczenie

Posiadamy niezbędne doświadczenie, umożliwiające nam przygotowanie profesjonalnej reklamy, teledysku lub filmu okolicznościowego.

O nas - biznes

Sumienność i indywidualne podejście do klienta to nasza dewiza. Uważamy, że wymienione cechy są gwarancją sukcesu.

O nas - czas

Jako profesjonalne studio zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów. Pracujemy szybko i dobrze. Dla nas Twój czas jest równie ważny.

O nas - aparat

Do realizacji filmów używamy sprzętu takich marek jak BlackMagic, Canon, Sony czy Zoom. Zapewniamy wysokiej jakości obraz i dźwięk.

O nas - oprogramowanie

Wszystkie produkcje montujemy nowoczesnymi programami. Najwyżej klasy oprogramowanie to gwarancja dobrze zrobionego filmu.

O nas - jakość

Można opisać nas w 3 hasłach: najwyższa jakość świadczonych usług, indywidualne podejście do klienta i kreatywne działanie!